Pakiety Medyczne dla Firm

stworzymy dla Twojej firmy optymalny pakiet benefitów
  • porównamy dla Ciebie oferty od najlepszych dostawców w Polsce
  • zyskaj przewagę na rynku pracy
  • oszczędności do 45% ceny pakietów
  • Gwarancja najlepszej obsługi posprzedażowej

Dlaczego warto być z nami?

Otrzymasz od nas bezpłatnie ofertę dobraną optymalnie do Twoich wymagań.
Dzięki usprawnieniu naszych procesów wstępna oferta dotrze do Ciebie w ciągu 48 godzin.
Cenimy Twój czas dlatego poświęcisz nam go w trakcie pierwszej rozmowy. W jej trakcie nasi specjaliści dokonają analizy Twoich potrzeb oraz wskażą na ewentualne możliwe rozwiązania.

TYLKO 4 kroki do porównania ofert i wyboru
najlepszego pakietu

1
Analiza potrzeb
2
Opracowanie optymalnego rozwiązania
3
Analiza i negocjacje ofert
4
Wdrożenie pakietu

Zamów zestaw najlepszych
ofert dla Ciebie

RYNKOWA PRAKTYKA BENEFITÓW

O czym musisz wiedzieć?

Obecnie pracodawcy głowią się, jak przyciągnąć do firmy pracowników lub ich zatrzymać. To właśnie oferowanie profitów pozapłacowych zwiększa atrakcyjność pracodawcy. Blisko 70% zatrudnionych w Polsce, ma zapewniony benefit w postaci pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie czy karty sportowej.

Nie zawsze trafiony, skoro aż 38 proc. badanych jest niezadowolonych z obecnych świadczeń pracowniczych. Dlatego skoro już decydujesz się przeznaczyć środki na bonusy dla pracowników skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w tym zakresie.

BENEFITY PRACOWNICZE

Co otrzymujesz jako pracodawca?

Dzięki porównaniu można oszczędzić nawet 45% ceny pakietu. Dodatkowo wysokość ceny abonamentu medycznego może być negocjowana i dopasowana do potrzebnego Ci zakresu ochrony. Jeśli nie porównujesz, to nawet nie wiesz ile możesz oszczędzić.

Pakiety medyczne to najczęściej oczekiwany przez pracowników benefit w miejscu pracy i od posiadania tego benefitu zależy to, czy pracownik zostanie z firmą na dłużej. Teraz dobrej jakości pakiet jest w zasięgu każdego pracodawcy. Sprawdź rozwiązania dopasowane do Ciebie i twoich pracowników.

OFERTA ABONAMENTÓW

Pakiety medyczne dla Firm - zdrowie pracowników

Card image cap
SPEDYTOR
ZATRUDNIAJĄCY 26 OSÓB
W 4 LOKALIZACJACH W POLSCE
(GDYNIA/TYCHY/PRZEŹMIEROWO/RZESZÓW).

Problemem do rozwiązania była kwestia dostępności placówek medycznych we wszystkich lokalizacjach w których klient posiadał oddziały.

Branża charakteryzuje się dużą fluktuacją pracowników szczególnie z długoletnim doświadczeniem stąd decyzja o sponsorowaniu kosztów pakietów dla każdego z pracowników

Wybrór pracowdawcy padł na PZU Zdrowie które w swojej ofercie zaoferowało dodatkowy rabat cenowy ze względu na fakt iż klient posiadał ubezpieczenia grupowe w PZU Życie.

Oferta przewidywała również możliwość wykupienia pakietów dla rodzin (współmałżonek/partner i dzieci). PZU Zdrowie był również nalepszym wyborem ze względu na szeroką listę placówek w miastach w których klient miał biura.

Card image cap
SPÓŁKA Z WARSZAWY
ZATRUDNIAJĄCA 10 PRACOWNIKÓW, BRANŻA ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI.

Klient oczekiwał od nas oferty pakietów medycznych o których funkcjonowanie pytali go pracownicy. 70 procent pracowników to młode kobiety. Pracodawca zdecydował o dopłaceniu 50 zł do ceny pakietu.

Naszą odpowiedzią był pakiet medyczny zawierający szeroki zestaw dostępnych specjalności lekarskich oraz badań ambulatoryjnych. Tylko LUXMED przedstawił ofertę, która rozszerzyła zakres pakietu o prowadzenie ciąży. Co ze względu na strukturę pracowników było istotnym argumentem przy wyborze LUXMEDu.

Card image cap
PRZEDSIĘBIORSTWO Z KUTNA
36 PRACOWNIKÓW,
PRODUKCJA URZĄDZEŃ ROLNICZYCH.

Klient u którego nie funkcjonowały benefity pracownicze. Jendak gdy w bezpośrednim sąsiedztwie klienta swoją placówkę otworzył duży międzynarodowy koncern, doprowadziło do znacznego odpływu pracowników.

Pracodawca zdecydował o pokryciu 100% kosztów pakietu. Negocjowaliśmy z dostawcami możliwość funkcjonowania pakietów w 2 wariantach, które różnyły się zakresem. I przeznaczone były do 2 grup pracowników. Zostali oni przypisani do danej grupy ze względu na staż pracy. Połączenie pakietów dla pracowników z badaniami medycyny pracy spowodowało iż pracownicy nie ponosili kosztów przychodu. Każdy pracownik mógł zgłosić do pakietów rodziny pokrywając ich koszt z wynagrodzenia.

Najlepszą ofertę pod względem zakresu i ceny złożył Saltus Ubezpieczenia.

OFERTA POLIS GRUPOWYCH

Ubezpieczenie Grupowe w firmie - życie pracowników

Card image cap
FIRMA Z WROCŁAWIA
ZATRUDNIAJĄCA 8 PRACOWNIKÓW
BRANŻA DYSTRYBUCJA MEBLI BIUROWYCH

Klient zgłosił się do nas w momencie gdy otrzymał nową propozycję dotychczasowego ubezpieczyciela, który podniósł składkę o 15%.

Zaproponowaliśmy kilka ofert w których udało się zachować zarówno dotychczasowy zakres ubezpieczenia i utrzymać wysokość miesięcznej składki. Dodatkowo wszyscy ubezpieczyciele załączyli pakiety assistance działającego w momencie nieszczęśliwego wypadku.

Klient ze względu na możliwość ubezpieczenia współmałżonków oraz dorosłych dzieci wybrał ofertę WARTA.

Card image cap
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
ZATRUDNIAJĄCY 25 PRACOWNIKÓW, W BIELSKU BIAŁEJ.

Zgodnie z ustaleniami z klientem dokonaliśmy analizy zakresu ubezpieczenia w odniesieniu do struktury zatrudnionych. Dodatkowo klient przedstawił nam informację dotyczącą ilości wypłaconych odszkodowań.

Nasze działanie polegało na zaproponowaniu rozwiązania polegającego na wprowadzeniu dwóch wariantów ubezpieczenia z różnym zakresem świadczeń. Dzięki temu pracownicy mogli wybrać zakres bardziej odpowieadający ich potrzebom (np. młode osoby decydowały się na zakres obejmujący urodzenie dziecka). Dzieki czemu udało nam się zwiększyć ilość osób korzystających z ubezpieczenia.

Dodatkowo ERGO HESTIA zaproponowała ryzyko trwałego uszczerbku w następstwie wypadku w pracy. Klient zdecydował o wyborze tego ubezpieczyciela.

Card image cap
FIRMA Z BRANŻY IT Z GDAŃSKA
ILOŚĆ PRACOWNIKÓW: 15 OSÓB UMOWY B2B + 6 UMOWA O PRACĘ

Nasze zadanie polegało na przeglądzie systemów benefitów działających u klienta. Jego częścią był program ubezpieczeń grupowych.

Zaproponowaliśmy rozwiązanie polegające na stworzeniu 3 grup ubezpieczoncyh: zarządu, kadry i pozostałych pracowników.

Spośród 4 otrzymanych ofert klient wybrał ofertę UNUM, które przestawiło ofertę umożliwiającą pełną ochronę osobom na umowach B2B. Dodatkowo każdy z pracowników miał możliwość wykupienia tzw. "cegiełek" onkologicznych i kardiologicznych pozwalających na dodaktowe ubezpieczenie.

OFERTA WIELU UBEZPIECZYCIELI I DOSTAWCÓW USŁUG MEDYCZNYCH W JEDNYM MIEJSCU

PZU
warta
warta
warta
unum
PZU
warta
warta
warta
unum