Cookidoo – aplikacja, która współgra z Thermomixem

Cookidoo to nowoczesna aplikacja i platforma kulinarna, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Z Cookidoo użytkownicy mają dostęp do tysięcy przepisów, a ponieważ Cookidoo jest częścią systemu Thermomix, aplikację można łączyć z urządzeniem i gotować w szybki i prosty sposób. Cookidoo Polska oferuje wiele możliwości, w tym różnorodne przepisy na naleśniki Cookidoo, flagowy sernik, czy ciasto marchewkowe Cookidoo. Aby w pełni korzystać z zasobów platformy Cookidoo, konieczne jest wykupienie abonamentu. Dzięki temu użytkownik będzie miał dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji, w tym robienia listy zakupów, czy edytowania przepisów i dodawania ich do swoich katalogów. Aplikacja Cookidoo to innowacja na rynku kulinarnym, która zachwyca użytkowników na całym świecie.

  1. Co to jest dieta Cookidoo?
  2. Jak działa platforma Cookidoo?
  3. Dieta pudełkowa z Cookidoo
  4. Cookidoo cena
  5. Korzyści aplikacji Cookidoo

Co to jest dieta Cookidoo?

Dieta Cookidoo to nowoczesne podejście do zdrowego odżywiania. Cookidoo łączy w sobie wygodę planowania posiłków i pomoc inteligentnej technologii. W ten sposób można stworzyć pomysłowy i dobry jadłospis, który będzie pełny smaku i składników odżywczych.

Cookidoo to platforma internetowa oraz aplikacja mobilna, która oferuje szeroki wybór przepisów kulinarnych dostosowanych do potrzeb dietetycznych i preferencji smakowych. Jest ona częścią systemu Thermomix, ponieważ wszystkie przepisy można zaprogramować tak, aby urządzenie automatycznie pomagało w przygotowaniu dania.

pakiet medyczny

Aplikacja Cookidoo, jak i sama dieta zyskują na popularności. Nie dzieje się to bez powodu. Przy użyciu Cookidoo ma się dostęp do dużej bazy przepisów. Można je łatwo wyszukiwać, czerpać inspiracje i wykorzystywać do planowania posiłków i listy zakupów. W Cookidoo znajdziemy przepisy z całego świata, zarówno te, wykorzystywana na co dzień, jak i na specjalne okazje. Platforma Cookidoo współdziała z Thermomixem. Z tego powodu wszystkie przepisy można wykonać z pomocą urządzenia. Aplikacja Cookidoo to kompleksowe rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, oszczędzać czas i cieszyć się różnorodnością smaków. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z bogatą bazą przepisów Cookidoo staje się coraz bardziej popularnym wyborem wśród osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie.

Cookidoo Polska

Jak działa platforma Cookidoo?

Platforma i aplikacja Cookidoo to zaawansowane narzędzie, które wspiera użytkowników Thermomixa. Aplikacja Cookidoo pomaga w wyszukiwaniu przepisów, planowaniu posiłków i przygotowywaniu smacznych i zdrowych dań. 

Platforma Cookidoo oferuje szeroką gamę przepisów w różnych kategoriach. Przepisy można oglądać i przeszukiwać pod względem typu posiłku, diety i potrzeb dietetycznych i rodzaju kuchni. Dostępna jest również opcja planowania posiłków i dodawania ich do swojego terminarza, a także funkcja tworzenia list zakupów i tworzenia własnych list przepisów. Ponadto użytkownik może modyfikować przepisy według własnych potrzeb i edytować je w aplikacji. Jedną z najważniejszych funkcji Cookidoo jest możliwość bezpośredniego przesyłania przepisów na Thermomixa. W ten sposób podczas gotowania Thermomix może przeprowadzić użytkownika krok po kroku przez cały proces tworzenia dania, odpowiednio dopasowując swoje ustawienia, np. temperaturę, czy czas gotowania.

Jak wykupić abonament Cookidoo?

Aby skorzystać z Cookidoo, należy na początku założyć konto na platformie lub w aplikacji mobilnej 2 systemach Android i iOS. Po rejestracji użytkownik otrzymuje 30-dniowy abonament. Dodatkowo osoby, które zakupiły Thermomix, dostają darmowy abonament do platformy i aplikacji Cookidoo na 6 miesięcy. W rezultacie można uzyskać bezpłatny dostęp do Cookidoo na 7 miesięcy.

Jak przedłużyć abonament Cookidoo?

A co w przypadku, gdy chcemy dalej korzystać z Cookidoo po wygaśnięciu okresu próbnego? Aby przedłużyć abonament Cookidoo, wystarczy zalogować się na swoje konto – trzeba to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej, nie aplikacji. Wtedy po wybraniu zakładki “Abonament”, kliknąć przycisk “Subskrybuj”. Roczny koszt dostępu do abonamentu Cookidoo wynosi 199 złotych. Następnie można kontynuować, wypełnić formularz swoimi danymi, wybrać sposób płatności i dokonać zakupu abonamentu.

cookidoo abonament

Dieta pudełkowa z Cookidoo

Dieta pudełkowa staje się coraz powszechniejsza. Polega ona na wcześniejszym przygotowaniu i zarządzaniu swoimi posiłkami, co pozwala na zmniejszony czas gotowania w ciągu dnia oraz łatwy i szybki dostęp do swoich dań. Dieta pudełkowa jest tak popularna, ponieważ oferuje dużą wygodę i sprawdza się w naszym społeczeństwie.

Dieta pudełkowa z Cookidoo opiera się na szerokiej bazie smacznych i różnorodnych przepisów. Można je wykorzystać do przygotowania dań na cały tydzień, które można łatwo spersonalizować i przechowywać w pudełkach. Korzystając z kalendarza w aplikacji Cookidoo, możliwe jest zaplanowanie posiłków na zapas, automatyczne generowanie listy zakupów i potrzebnych składników. Ta funkcja dodatkowo pozwala na efektywnie zakupy, oszczędność czasu i pieniędzy, a także niemarnowanie żywności. Co więcej, przygotowywanie posiłków według przepisów Cookidoo i przy użyciu Thermomixa jest szybkie i proste. Dzięki temu cała dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, szczególnie dla osób, które chcą samodzielnie przygotowywać zdrowe i pełnowartościowe posiłki, nie tracą przy tym dużo czasu na gotowanie.

Dieta z Cookidoo

Cookidoo to nie tylko platforma ze zdrowymi przepisami. Za pomocą aplikacji można także być fit, korzystając ze specjalnej funkcji slim fit Thermomix. Jadłospis został stworzony specjalnie dla osób, które chcą utrzymać zdrowy styl życia i odpowiednią wagę. Skupia się on na składnikach bogatych w minerały i zdrowe substancje, które odżywiają nasz organizm. Z dietą Cookidoo możesz schudnąć, utrzymać wagę i przytyć, wszystko zależy od Twojego celu. Dieta składa się z 4 rozpisanych posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu i kolacji, z uwzględnieniem produktów o niskiej zawartości tłuszczów, a także bardzo zbilansowanych i zróżnicowanych składników, aby przypaść do gustu każdemu użytkownikowi. Przepisy można także odpowiednio zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb. Dieta Cookidoo na 7 dni oferuje w warianty kaloryczne: 1500, 1800, 2200 i 2500 kcal. Dieta Slim Fit Cookidoo to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo się odżywiać, utrzymać odpowiednią wagę i cieszyć się różnorodnością smaków. Dzięki łatwej obsłudze aplikacji Cookidoo, planowanie i przygotowywanie zdrowych posiłków staje się proste i przyjemne.

Cookidoo cena

Cookidoo oferuje swoim użytkownikom bezpłatny okres próbny, który trwa 30 dni. W tym czasie można przetestować wszystkie funkcje aplikacji, sprawdzić dostępne przepisy i ugotować posiłki za pomocą Thermomixa. Po tym czasie można przedłużyć abonament, który na rok wynosi 199 złotych. Tak więc cena Cookidoo to 199 zł, co na miesiąc wiąże się z opłatą 16,58 zł. Abonament Cookidoo jest prosty do opłacenia i przedłużenia, co zapewnia ciągły dostęp do wszystkich funkcji platformy.

cookidoo cena

Korzyści aplikacji Cookidoo

Cookidoo to intuicyjna i łatwa w użyciu aplikacja, która wyróżnia się na rynku platform związanych z przepisami. Użytkownicy Cookidoo mogą szybko wyszukiwać przepisy, przeglądać je, katalogować i wykorzystywać. Aplikacja oferuje szeroką gamę przepisów z różnych kuchni świata. Ponadto wszystkie przepisy tworzą zrównoważone posiłki pełne składników odżywczych, które są odpowiednie w zależności o stylu życia i potrzeb dietetycznych. Cookidoo zawiera szeroki wybór przepisów bezmięsnych, co ułatwia stosowanie diety wegetariańskiej lub wegańskiej, a także będzie odpowiednia dla dietetyków i osób z nietolerancjami pokarmowymi, np. nietolerancją laktozy, czy celiakią. Co więcej, korzystanie z przepisów Cookidoo pozwala na zdrowsze odżywianie, ograniczenie spożycia produktów wysokoprzetworzonych i posiadanie pełnej kontroli nad jakością dania i pochodzeniem składników. W ten sposób, korzystanie z przepisów Cookidoo umożliwia naukę gotowania i nowych technik kulinarnych oraz rozwój swoich umiejętności. Oprócz tego, wśród dużych korzyści Cookidoo wymienia się przede wszystkim łatwość planowania posiłków. Po wybraniu przepisów na cały tydzień Cookidoo automatycznie generuje listę zakupów, co oszczędza czas i ułatwia zakupy. Ponadto aplikacja Cookidoo to duża oszczędność czasu. Każdy przepis jest szczegółowo opisany, co ułatwia i przyspiesza proces gotowania. Przy użyciu Thermomix gotowanie jest prostsze i znacznie szybsze, ponieważ urządzenie automatycznie wykonuje większość pracy za nas.

Dieta Cookidoo to nie tylko smaczne i różnorodne posiłki, ale także korzyści dla zdrowia, oszczędność czasu i edukacja kulinarna. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z bogatą bazą przepisów Cookidoo staje się coraz bardziej popularnym wyborem wśród osób dbających o zdrowie i dobre samopoczucie.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! Sprawdź nasze 👨‍⚕️👩‍⚕️ pakiety medyczne.